Seria hydrantów Prestige Line

Linie hydrantów Prestige stworzyliśmy z myślą o wyjątkowych miejscach. Do ich produkcji wykorzystywane są takie materiały jak stal nierdzewna, drewno, srebro, bursztyn, kryształki Swarovskiego®, a nawet skóra i jeans. Każda z szaf może zostać spersonalizowana przez grawerowanie laserem tekstu lub grafiki, a model PICTURE umożliwia umieszczenie na nim własnego zdjęcia.
Całość dopełniają zabezpieczające przed uszkodzeniami drewniane skrzynie, w których transportowane są produkty z serii Prestige Line. Staranność wykonania i dbałość o szczegóły sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do miejsc luksusowych.

Wood

Hydrant dekoracyjny wykonany ze stali nierdzewnej (stopowej OH18N9) z elementami drewnianymi. Grafika jest wykonana techniką laserową, która pozwala na trwałe nanoszenie kształtów, takich jak logo firmy, litery, znaki lub piktogramy. Kolejnym elementem personalizacji jest wybierany przez klienta kolor drewna na bokach szafy.

Lacobel

Hydrant wykonany z połączenia dekoracyjnej stali nierdzewnej i barwionego szkła. Zarówno wzór stali, jak i kolor szkła dobierany jest indywidualnie według wskazania klienta. Produkt wyróżnia także efekt 3D – konstrukcja szafy wykonana jest tak, aby element szklanej ramki znajdował się w odległości kilkudziesięciu milimetrów od ściany. Dzięki temu hydrant wygląda, jakby wisiał w powietrzu. Aby spotęgować ten efekt i jeszcze lepiej wpisać hydrant w otoczenie, możemy zainstalować oświetlenie LED wraz z pilotem do zmian kolorów. Wzór stali dekoracyjnej dobierany wg dostępnych wzorników.

Mirror

Półokrągłe, lustrzane drzwi wykonane ze stali nierdzewnej Supermirror. Dzięki efektowi lustrzanego odbicia hydrant doskonale wpasuje się w każde otoczenie. Kolor korpusu szafy może zostać zmieniony według wytycznych klienta.

Amber

Wyjątkowy hydrant, stworzony z myślą o ludziach ceniących sztukę. Drzwi wykonane przez artystę tworzą niepowtarzalną płaskorzeźbę. Ekskluzywny charakter produktu dopełniają szlachetne materiały: polski bursztyn, poławiany z Morza Bałtyckiego i srebro, które go oplata.

Picture

Odpowiednio wyprofilowana obudowa oraz grafika na drzwiach nadają hydrantowi cechy obrazu, który doskonale komponuje się z eleganckim otoczeniem. Zaprezentowana grafika jest przykładowa – klient może umieścić na nim swoje zdjęcie, dopasowane do wystroju wnętrza. Hydrant występuje w wersji natynkowej i podtynkowej.

Cristal

Drzwi hydrantu są zdobione kryształkami Swarovskiego®, według wzoru wybranego przez klienta. Ich ilość oraz kolor również dobierany jest na życzenie. Lakierowanie metaliczną farbą proszkową sprawia, że kryształki mienią się jeszcze intensywniej. Elementem standardowym jest również rączka zdobiona kryształkami Swarovskiego®. Materiały i wzory mogą zostać zmienione zgodnie z wytycznymi architekta.