Firma

GRAS jest firmą rodzinną założoną w 1985r. z główną siedzibą i zakładem produkcyjnym w Korzybiu k/Słupska oraz zakładem produkcyjnym na Ukrainie. Od początku swojej działalności zajmuje się konstruowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa oraz BHP. W latach 1990-1994 firma produkowała gaśnice proszkowe 1kg oraz 2kg. W 1991 roku firma GRAS jako pierwsza na rynku Polskim wprowadziła hydranty wewnętrzne z wężem półsztywnym DN25. Dziś GRAS jest jednym z największych producentów hydrantów wewnętrznych w Europie i rozpoznawalną marką w 27 krajach.

Oferta

Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji: hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym (DN19, DN25 i DN33), hydrantów wewnętrznych z wężem płasko składanym (DN52) oraz hydrantów do specjalnego przeznaczenia dla przemysłu petrochemicznego.
Współpracujemy z klientami z branży przeciwpożarowej i medycznej dostarczając spersonalizowane rozwiązania.

sprawdź

Jakość

Nowoczesna linia technologiczna zapewnia wysoką jakość naszych produktów a wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001 jest gwarantem, że każdy produkt został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami.
Wszystkie hydranty wewnętrzne naszej produkcji posiadają Certyfikaty Zgodności EC, wydane przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby przy CNBOP w Józefowie k. Warszawy.